Як дешево подорожувати

Навіщо платити більше?

Більшість людей мріють подорожувати, адже в подорожі можна відпочити, отримати безцінний життєвий досвід, знайти друзів і навіть кохану людину. Зупиняє одне – відсутність матеріальних засобів. Як же дешево подорожувати?

Вибір локації

Бюджетні подорожі – це, безумовно, добре, проте складно не погодитись, що місце подорожі має бути не тільки недорогим, але і якісним, збагачувати культурно і духовно, адже саме за цим люди відправляються в подорожі. Найкраще підійдуть дешеві подорожі Європою.

Ідеальним місцем буде Грузія, яка славиться своїми невисокими цінами. Велич і краса її гір захоплює, чисте повітря зміцнює здоров’я і покращує самопочуття. Багатовікові традиції, гостинність її жителів і смачна їжа – ідеальний набір для якісного відпочинку.

Як дешево доїхати до Грузії?

Дістатися можна декількома способами:

1. Літак.

2. Паром (цей спосіб досить дорогий, його краще не розглядати, якщо хочете заощадити).

3. Автобус.

4. Автостоп.

Ціни на авіаквиток до Грузії в Україні починаються в середньому від € 40. Краще купувати гарячі авіаквитки та квитки за спеціальними пропозиціями або скористатися послугами лоукост-авіаліній.

На автобусі можна дістатися від € 50, але, очевидно, що такий транспорт займе значно більшу кількість часу, ніж літак.

Можна подорожувати автостопом. Мабуть, це найекономніший спосіб, однак він має свої недоліки. Може бути небезпечним, довгим та незручним.

Де економно зняти житло?

Ціна за двомісний номер в готелі (3-4 зірки) в центрі міста стартує від € 30. Можна пошукати приватних власників з квартирою чи будинком і економніше зняти житло у них.

Є і більш нетрадиційні способи. Наприклад, можна через спеціальні сайти познайомитися з сім’єю з Грузії і обмінятися житлом на час або ж попросити господарів прихистити. Тоді житло і зовсім обійдеться безкоштовно.

Смачно і недорого поїсти У Грузії

Середній чек в ресторанах Грузії – в межах € 12 (на двох):

1. Кава коштує € 1,25.

2. Хачапурі – € 0,66.

3. Хінкалі € 0,16

4. Пляшка вина в магазині – від € 2 і ін.

Якість і смак їжі не залежать від «крутості» ресторану і його зовнішнього вигляду. У всіх грузинських кафе і ресторанах виставляють рахунок і додають до нього обов’язкові 10% за обслуговування.

Середня вартість туру в Грузію, наприклад,  у Тбілісі варіюється від € 200 до € 300, куди входить вартість перельоту і проживання. Очевидно, що можна значно заощадити і влаштувати собі більш бюджетний відпочинок за кордоном, керуючись порадами з цієї статті.

Читайте також: